Ми забезпечуємо Успіх!

телефон: +380 44 500 3343
e-mail: info@efkr.com.ua
e-mail: efkr@ukr.net
04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 40х

Фінансовий лізинг

 • Фінансовий лізинг – довгострокова оренда при якій предметлізингу та амортизація обліковується та нараховується на балансі лізингоодержувача. Цей спосіб фінансування дозволяє підприємству одночасно отримати кошти на розвиток та отримати податковий кредит.
 • За договором фінансового лізингу лізингодавець зобов'язується набути у власність річ у продавця (постачальника) відповідно до встановлених лізингоодержувачем специфікацій та умов і передати її у користування лізингоодержувачу на визначений строк не менше одного року за встановлену плату (лізингові платежі).

Основні переваги фінансового лізингу для Покупців обладнання:

1. Можливість отримання довгострокових інвестицій для модернізації та розширення основних фондів без значних одноразових витрат та відволікання власних ресурсів;

2. Зручний графік платежів, що дозволяє рівномірно розподіляти витрати на придбання устаткування на весь термін дії договору лізингу та здійснювати податкове планування;

3. Лізингові платежі відносяться на витрати лізингоодержувача, що дозволяє зменшити оподатковуваний прибуток; лізингоодержувач отримує податковий кредит з ПДВ відразу на всю суму вартості предмета лізингу;

4. Предмет лізингу не може бути конфісковано, на нього не може бути накладено арешт у зв'язку з будь-якими діями або бездіяльністю лізингоодержувача (ч. 3. ст. 8 Закону України «Про фінансовий лізинг»).

Основні переваги фінансового лізингу для Продавців обладнання:

1. Можливість значно збільшити обсяги продажу за рахунок формування платоспроможного попиту на свою продукцію. У цьому випадку Продавець обладнання не несе ризиків, пов'язаних з реалізацією продукції з розстрочкоюплатежу.

2. Збільшення доходів Продавця з надання послуг, сервісного обслуговування та ремонту.

3. Збільшення клієнтської бази шляхом формування партнерських відносин з Лізингодавцем – нашою фінансовою установою.

Схема фінансового лізингу

1. Авансовий лізинговий платіж Лізингоотримувачем (від 10% вартості обладнання).

2. Оплата за обладнання (до 100%вартості обладнання).

3. Придбання Лізингодавцем обладнання для наступної його передачі у фінансовий лізинг Лізингоодержувачу на умовах Договору фінансового лізингу.

4. Поставка обладнання та гарантійне обслуговування.

5. Передача обладнання в фінансовий лізинг на умовах Договору фінансового лізингу.

Право власності на предмет лізингу переходить до Лізингоодержувача після сплати лізингових платежів.

Лізингові платежі:

Вартість фінансового лізингу залежить від розміру авансового платежу і терміну лізингу.

Розмір, спосіб здійснення і періодичність лізингових платежів враховують особливості Вашого бізнесу і визначаються договором, згідно якого лізингові платежі включають:

 • відшкодування частини вартості предмета лізингу;
 • компенсацію відсотків за кредитом;
 • винагорода лізингодавця.

Лізингові платежі включають:

 • платіж як винагороду лізингодавцю за отримане у лізинг майно - 1%;
 • компенсацію відсотків за кредитом - 30% річних;
 • Досвідчені фахівці нашої установи допоможуть Вам визначити і підібрати оптимальні для Вашої компанії умови фінансового лізингу, враховуючи особливості ведення бізнесу.


  Для отримання лізингу заповніть бланк Заяви на лізинг та разом із документами, відповідно до переліку, передайте будь-яким зручним для вас способом в офіс

  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАСНСОВА УСТАНОВА «ЄФКР»..

  Більш докладно дізнатися про отримання послуги Ви зможете в офісі нашої компанії або за телефоном+380 44 500 3343 або написати нам електронну адресу на efkr@ukr.net.

  Перелік документів для оформлення лізингу для СПД (завантажити)

  Перелік документів для оформлення лізингу для ТОВ (завантажити)