Ми забезпечуємо Успіх!

телефон: +380 44 500 3343
e-mail: info@efkr.com.ua
e-mail: efkr@ukr.net
04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 40х

Гарантія виконання зобов'язання

Гарантія виконання зобов'язання - гарантія виплати зазначеної суми замовнику у разі невиконання або неякісного виконання виконавцем своїх зобов'язань за договором з замовником. Тим самим, замовник повністю захищений від ризиків порушення умов договору з боку виконавця, що, безумовно збільшує ступінь довіри до нього і є його додатковою перевагою серед конкурентів.

За своєю суттю всі гарантії є гарантіями виконання зобов'язань, при цьому можна виділити декілька їх основних видів: гарантії виконання контракту, гарантії повернення авансу, платіжні гарантії, митні гарантії та ін.

Гарантія виконання контракту видається виконавцю контракту і захищає замовника від неналежного виконання виконавцем контракту, а саме: непостачання товару, невиконання робіт або ненадання послуг згідно з умовами контракту в обумовлені терміни.

Гарантія повернення авансу забезпечує цільове використання виплаченого авансу відповідно до умов контракту. Згідно такої гарантії аванс повинен бути повернений, якщо постачальник, підрядник не виконує взятих на себе зобов'язань.

Платіжна гарантія — є зобов'язанням гаранта здійснити грошовий платіж на користь бенефіціара у разі надання ним письмової вимоги про платіж, а також інших документів, передбачених умовами гарантії (неоплачені рахунки, претензії, судові рішення тощо).

Митна гарантія- гарантія, що видається на користь митних органів, яка забезпечує зобов'язання клієнта щодо сплати митних платежів та виконання своїх зобов'язань, зазначених у гарантії.

Гарантію нашої фінансової установи Ви отримаєте:

 • без розміщення депозиту,
 • з мінімальним пакетом документів,
 • без відкриття рахунку,
 • за найвигіднішими тарифами,
 • без договору страхування,
 • за найкоротший час.

 • Враховуючи специфіку ринку гарантій, Ви можете розраховувати на наш професійний підхід до вирішення саме Вашої конкретної ситуації, під яку Вам потрібна гарантія. Ви отримаєте гарантію в самі стислі терміни при подачі мінімального пакету документів. Наші тарифи обговорюються індивідуально, а ціни Вас приємно здивують.

  Всі гарантії, які видає наша фінансова установа, повністю відповідають чинному законодавству.


  Для отримання гарантії заповніть Анкету і Заяву на гарантію та разом із документами, згідно переліку, передайте будь-яким зручним для вас способом в офіс

  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА УСТАНОВА «ЄФКР». .

  Більш детально дізнатися про отримання послуги Гарантії Ви зможетев офісі нашої компанії або за телефоном +380 44 500 33 43 або написати нам на електронну адресу efkr@ukr.net.

  Перелік документів для оформлення гарантії (завантажити).