Ми забезпечуємо Успіх!

телефон: +380 44 500 3343
e-mail: info@efkr.com.ua
e-mail: efkr@ukr.net
04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 40х

Гарантія для турфірм

З метою забезпечення прав (http://tourism.gov.ua)та законних інтересів громадян - споживачів туристичних послуг туроператор та турагент зобов'язані мати фінансове забезпечення своєї цивільної відповідальності перед туристами, згідно із Законом України «Про туризм» (ст. 15).

Скасування ліцензування турагентської діяльності не скасувало необхідність отримання гарантії турагентами. Контроль за наявністю гарантії у турагента тепер перекладається на туроператора, з якими працює даний турагент.

Згідно діючого Законодавства, для здійснення туристичної діяльності, турфірма повинна мати гарантію в розмірі:

  • туристичний оператор– еквівалент 20 000 €
  • туристичний агент– еквівалент 2 000 €

Подібні гарантії, згідно з законодавством України, можуть видавати як банки, так і фінансові компанії, які внесені до реєстру фінансових установ, та отримали відповідний дозвіл на здійснення такої діяльності згідно Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

Більшість банків не займаються видачею гарантій. Умови отримання гарантії (у т. ч. вимога розміщувати депозит в якості застави), вартість послуг, швидкість прийняття рішення, вимога надати великий пакет документів і укласти договір страхування ставлять клієнта в дуже скрутне становище.

Наш фінансовий продукт розроблений з урахуванням побажання наших клієнтів, завдяки чому ми уникли цих проблем.

Гарантія ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ «ЕФКР» оформляється без застави та депозиту, її не потрібно страхувати, пакет документів максимально спрощений, а час отримання – не більше 3 годин.

Вартість гарантії знижена до мінімуму, є остаточною і не передбачає ніяких додаткових платежів:

Сума гарантії, екв. €Вартість послуг наданняГарантії терміном дії 1 рік , грн.Вартість послуг надання Гарантії терміном дії 5 років, грн.
200011003300
20 000 450017400

Форма розрахунку зручна і не передбачає додаткових витрат.

Платіж за надання гарантії провадиться одноразово відповідно до умов договору.

Як правило гарантія надається на 1 (один) рік або на 5 (п’ять) років. Можлива видача гарантії і на інший термін, вартість гарантій можна дізнатись за контактними номерами телефонів ТОВ «ФІНАНСОВА УСТАНОВА «ЄФКР».

Гарантію нашої фінансової установи Ви отримаєте:

  • без розміщення депозиту
  • з мінімальним пакетом документів
  • без відкриття рахунку
  • за найвигіднішими тарифами
  • без договору страхування
  • за найкоротший час

Для отримання гарантії заповніть бланки Анкети та Заяви на гарантію та разом із документами, відповідно до переліку, передайте будь-яким зручним для вас способом в офіс ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА УСТАНОВА «ЄФКР»..

Більш детально дізнатися про отримання послуги Ви зможете за телефоном +380 44 500 3343 або написати нам на електронну адресу efkr@ukr.net.

Перелік документів для оформлення гарантії (завантажити)