Ми забезпечуємо Успіх!

телефон: +380 44 500 3343
e-mail: info@efkr.com.ua
e-mail: efkr@ukr.net
04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 40х

Кредити корпоративним клієнтам

Кредит давно став звичним інструментом поповнення обігових коштів для багатьох компаній. Тим не менше, з метою вибору оптимальної програми кредитування, звертаємо Вашу увагу на важливі моменти.

1. Види кредиту:

а) короткостроковий кредит - 24% річних (ставка за кредитом)

а) середньостроковий кредит - 26% річних (ставка за кредитом)

б) кредитна лінія короткострокова - 28% річних (ставка за кредитом)

б) кредитна лінія середньострокова - 30% річних (ставка за кредитом)

2. Термін, на який видається кредит:

а) короткостроковий – до 1 року

б) середньостроковий – до 3 років

3. Схема погашення кредиту:

а) ануїтетні платежі – рівні за сумою щомісячні платежі по кредиту, що включають в себе суму нарахованих відсотків за кредитом та суму основного боргу. Так Вам буде зручно планувати бюджет Вашої компанії;

б) диференційовані платежі - сам кредит виплачується рівними частинами протягом усього терміну погашення і в результаті розмір загального платежу щомісяця зменшується. Така схема погашення кредиту знижує фінансове навантаження компанії на другий період кредитування;

в) платежі за графіком погашення – погашення кредиту відбувається за узгодженим графіком і враховує особливості платіжного календаря Вашої компанії.

4. Вид забезпечення кредиту:

а)забезпечені заставою\іпотекою - майном\нерухомістю, майновими правами

б) з іншим забезпеченням – гарантії та поручительства банків, фінансових установ, страхових компаній, майнове поручительство третіх осіб.

5. Термін розгляду заявки на кредит – 2 дні.

6. Кредити надаються в національній валюті.

7. Вартість кредиту:

Вартість кредиту залежить від виду, терміну, схеми погашення кредиту та виду забезпечення. Процентна ставка за кредитом ринкова і чесна.

Досвідчені фахівці нашої установи допоможуть Вам визначити і підібрати оптимальні для Вашої компанії умови кредитування, з огляду на можливості та умови ведення бізнесу.


Для отримання кредиту заповніть Анкету і Клопотання на отримання кредиту корпоративного клієнта, і разом із документами, відповідно до переліку, передайте будь-яким

зручним для вас способом в офіс ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА УСТАНОВА «ЄФКР». .

Більш докладно дізнатися про отримання послуги Ви зможете в офісі нашої компанії або за телефоном+380 44 500 3343 або написати нам на efkr@ukr.net.

Перелік документів для оформлення кредиту корпоративним клієнтам (завантажити)

Ми реально кредитуємо !