Ми забезпечуємо Успіх!

телефон: +380 44 500 3343
e-mail: info@efkr.com.ua
e-mail: efkr@ukr.net
04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 40х

Кредитування оборотних коштів

Факторинг - різновид кредитування,послуга з фінансування поставок товарів, що здійснюються на умовах відстрочення платежу.

Послуга насамперед цікава для компаній, які знаходяться на стадії активного розвитку та не володіють значними власними коштами. За допомогою факторингу такі компанії можуть успішно розвивати продажі на умовах надання відстрочення платежу. Компанія отримує від Фактора значнучастину коштівза поставлений товар безпосередньо після відвантаження та спрямовує їх на поповнення своїх обігових коштів. Для компаній, які вже досягли вагомих успіхів, знаходятьсяна стадії стабільного та еволюційного розвиткуабо у разі наявності тимчасових фінансових ускладнень чи розривів платіжного календаря, факторинг може бути цікавий як додаткове джерело фінансування поточної діяльності, а також як спосіб управління дебіторською заборгованістю та страхування ризику її неповернення.

Відмінні особливості факторингу:

1. Можливість при здійсненні поставок на умовах відстрочення платежу миттєво отримати від Фактора фінансування до 95% від суми поставки

2. Можливість отримати додаткові переваги перед конкурентами, надаючи Покупцям (дебіторам) більш тривалі терміни відстрочення платежу (до 270 днів);

3. Можливість збільшити ліквідність дебіторської заборгованості;

4. Можливість спростити документообіг та зменшити операційні витрати за рахунок комплексної послуги, що включає фінансування, захиствід ризиків з управління дебіторською заборгованістю та виключити видатки по стягненню боргів.

Схема факторингу

1. Поставка товару на умовах відстрочення платежу.

2. Відступлення Фактором права грошової вимоги до покупця за поставлений товар.

3. Авансовий платіж (до 95% від суми поставки).

4. Оплата за поставлений товар.

5. Остаточний розрахунок із Постачальником.

Вартість послуги:

Вартість факторингу залежить від фінансового стану Вашої компанії, термінувідстрочення платежів за договором поставки, історії та дисципліни розрахунків здебіторами, забезпечення ризиків та включає:

  • плату за факторингове обслуговування яка складає 1% річних та 24% річних за фінансування.

Фахівці ТОВ «ФІНАНСОВА УСТАНОВА «ЄФКР» допоможуть Вам визначити тапідібрати оптимальну програму фінансування Вашого бізнесу, яка максимально точно відповідає Вашим потребам.


Для отримання факторингу заповніть бланк заяви - Анкети та разом з документами, відповідно до переліку, передайтеу будь-який зручний для вас спосіб в офіс ТОВ «ФІНАНСОВА УСТАНОВА «ЄФКР»..

Більш докладно дізнатися про отримання послуги Ви зможете в офісі нашої компанії або за телефоном +380 44 500 3343 або написати нам на електронну адресу efkr@ukr.net..

Перелік документів для оформлення факторингу (завантажити)