Ми забезпечуємо Успіх!

телефон: +380 44 500 3343
e-mail: info@efkr.com.ua
e-mail: efkr@ukr.net
04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 40х

Купівля \ продаж боргів з дисконтом

Більшість компаній, в т. ч. торгові, промислові, лізингові, банки, накопичили боргові зобов'язання по яких існує високий ризик неповернення або повернення яких вимагає значних ресурсів Ефективним рішенням цієї проблеми є продаж накопиченої проблемної заборгованості, що дає кредитору можливість швидко повернути свої кошти, покращити ліквідність балансу, захистити себе від фінансових ризиків та заощадити час.

Вартість послуги:

Наша компанія володіє значним досвідом щодо викупу проблемної заборгованості, як юридичних так і фізичних осіб, а також достатніми ресурсами для викупу боргів будь-яких розмірів. На вартість боргу впливає його характер та структура, період прострочення та наявність забезпечення, стан правовідносин та майнових активів боржника. Як наслідок дисконт може коливатись від 0,5 % до 99,99 %.

Схема покупки боргу:

Викуп прострочених боргів здійснюється шляхом укладання договору відступлення права вимоги до боржника (договір факторингу або відступлення права вимоги) та складається з наступних етапів:

1. Покупець або Продавець боргу надає нашій компанії інформацію та документи, які підтверджують наявність боргу (договори, контракти, акти звірок, платіжні документи, гарантійні листи тощо);

2. Співробітники нашої компанії протягом 2-х днів проводять аналіз та оцінку отриманої інформації, а також формують пропозицію щодо вартості викупу боргу (дисконт);

3. Узгодження з клієнтом протягом наступних 2-х днів умов угоди, підписання договору та передача нашій компанії необхідних документів; ;

4. Переказ клієнту (у т. ч. третім особам) грошових коштів на умовах договору.

Продаючи борг за допомогою нашої компанії, Продавець боргу повертає грошові кошти від продажу боргових зобов'язань в обіг, покращує балансові показники своєї компанії, займається своєю профільною діяльністю та не відволікається на проблеми, що пов'язані з поверненням боргів.

Купуючи за допомогою нашої компанії борг, Покупець боргу отримує можливість придбати за нижчими ніж ринкові цінами нерухомость, майно, корпоративні або майнові права.

Досвідчені фахівці нашої установи допоможуть Вам визначити і підібрати оптимальні для конкретної угоди умови, мінімізують загрози та оптимізують ризики.

Для отримання послуги відвідайте офіс нашої компанії, зателефонуйте нам за телефоном +380 44 500 3343 або опишіть суть питання та надішліть нам на електронну адресу efkr@ukr.net з поміткою в темі листа "Борги з дисконтом".

Перелік документів для купівлі боргу з дисконтом (завантажити)