Ми забезпечуємо Успіх!

телефон: +380 44 500 3343
e-mail: info@efkr.com.ua
e-mail: efkr@ukr.net
04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 40х

Тендерна гарантія

Згідно більшості умов проведення тендерів, для участі в тендерних торгах, компанія – учасник зобов'язаний надати замовнику торгів гарантію виконання своїх зобов'язань.

Законодавством України передбачена видача тендерних гарантій банками та фінансовими компаніями, які внесені до реєстру фінансових установ та отримали відповідний дозвіл на здійснення даної діяльності.

Процедура отримання тендерної гарантії у більшості банків займає від 2-х тижнів, а також потребує надання грошового або майнового забезпечення, надання значної кількості документів та укладання договорів страхування.

Наш фінансовий продукт, розроблений з урахуванням побажань наших Клієнтів. Нашу гарантію не потрібно страхувати, пакет документів максимально спрощений, а час отримання займає не більше 3 годин. Вартість нашої гарантії мінімальна із зручною для Клієнта формою оплати.

Сума Гарантії, грнВартість (без надання забезпечення), грнВартість (з наданням забезпечення), грн
до 10 000800300
від 10 000 до 30 0001200500
більше 30 0003% (не менше 1700)2% (не менше 700)

Гарантії нашої фінансової установи повністю задовольняють умови участі в тендерних торгах, а серед наших клієнтів відомі компанії.

Ми пропонуємо Вам отримати у нас гарантію

  • з мінімальним пакетом документів
  • з/або без розміщення депозиту (покриття)
  • без відкриття рахунку
  • без договорів страхування
  • за найвигіднішими тарифами
  • за найкоротший час.

Для отримання гарантії заповніть бланки Анкети та Заяви на гарантію та разом із документами, відповідно до переліку, передайте будь-яким зручним для вас способом в офіс ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА УСТАНОВА «ЄФКР».

Більш докладно дізнатися про отримання послуги Ви зможете за телефоном +380 44 500 3343 або написати нам на електронну адресу efkr@ukr.net.

Перелік документів для оформлення гарантії (завантажити)